Як почистити обличчя медом

Медова косметика

    Повернутися назад    

Протягом століть люди використовували мед для зменшення шрамів, плям і інших дефектів шкірного покриву. А нині косметологи використовують мед також для очищення шкіри від вугрів. Цей унікальний природний продукт є популярним і нешкідливим засобом. Не існує єдиного рецепту медової маски від прищів, оскільки для її приготування використовуються різні комбінації компонентів, головним з яких є мед.

Оскільки висипання на шкірі з'являються найчастіше в результаті закупорки і подальшої інфекції сальних залоз, то регулярне очищення обличчя і боротьба з інфекцією допомагають впоратися з проблемою. Медова маска не тільки відмінно почистить пори, але також нейтралізує дію мікроорганізмів, оскільки всі продукти бджільництва мають антимікробні та антиоксидантні властивості. Кількість вітамінів і мінералів, присутніх в меді, настільки велика, що сприяє негайному очищенню і оздоровленню шкірного покриву.

Корисні властивості меду:

1. Протидіє лущенню шкіри, зволожуючи її;

2. Заспокоює шкірні покриви і позбавляє від подразнень;

3. Володіє протимікробними властивостями;

4. Очищує від забруднень;

5. Покращує кровообіг;

6. Омолоджує шкірний покрив;

7. Стимулює оновлення клітин, м'яко видаляючи ороговілий шар.

Варто зауважити, що мед не просто призводить до зникнення прищів, він діє на саму причину їх появи, перешкоджаючи утворенню нових. Медова маска від прищів - найдієвіший спосіб повернути шкірі колишню красу. А якщо додати до неї ще кілька цілющих інгредієнтів - результат подвоїться, а то й потроїться. В Інтернеті можна знайти різні рецепти медових масок, наприклад: мед з аспірином, з соком алое, з глиною, з лимонним соком, з содою, з корицею та інші.

Жінки люблять займатися собою, тому із задоволенням будуть додавати у мед різні інгредієнти. А для чоловіків головне – мінімум клопоту і максимальний результат.

Я використовую мед для очищення обличчя так: ввечері перед сном вмиваюся, на вологу шкіру наношу трохи меду (скільки залишиться на пальці) і розмазую його по обличчі, даю висохнути і лягаю спати. Вранці вмиваюся. Шкіра обличчя протягом дня залишається ніжною і чистою, і навіть трохи пахне медом.

    Повернутися назад