Про Компанію

Плани на майбутнє:

 • Збільшити пасіку до 400 бджолосімей
 • Відкриття свого фірмового магазину
 • Сертифікація продукції як «organic»Пасіка "Медогори"

В структурі бізнесу ТМ "MEDOГОРИ":

власна гірська пасіка «Медогори», яка знаходиться у високоріг’ї Карпат на висоті 750 м над рівнем моря біля с. Тухолька у Сколівському районі на межі Львівщини та Закарпаття.

«елітна команда професіоналів» - понад 1 млн. бджіл карпатської породи, які з першого дня життя займаються виробництвом меду, перги, прополісу і воску.

інтернет-бутік, створений для того, щоб Ви змогли потурбуватися про своє здоров’я та про своїх рідних, не витрачаючи свій час на пошуки натурального гірського меду.


Наша місія:

виробляти справжній (organic) карпатський гірський мед рівня PREMIUM та інші продукти бджільництва для задоволення і на здоров’я


Наша унікальність:

Щоб отримати продукцію бджільництва найвищої якості, пасіку слід розмістити в екологічно найдосконалішій місцевості. Для того, щоб вибрати таке найчистіше з екологічної точки зору місце для пасіки, ми провели спеціальне дослідження. Наклавши ряд екологічних карт території України: карти забруднень цезієм-137, стронцієм-90, атмосферними викидами промисловості і транспорту, карту забруднення поверхневих і підземних вод, карту джерел питної води, карту загальної забрудненості території України, ми склали рейтинг екологічних територій. І в цьому рейтингу перше місце очікувано зайняв район високогірних Карпат.

Крім екологічної складової високогір’я Карпат характеризується високим різноманіттям флори. За різними даними в Карпатах ростуть близько 2000 видів рослин. З них 680 видів є лікарськими і використовуються в офіційній та народній медицині. А 89 видів рослин перебувають під загрозою зникнення і занесені до Червоної книги. Рослинний світ Карпат потребує захисту, а бджоли виконують роль активного запилювача, таким чином вони допомагають зберігати рідкісні види рослин і збільшувати ареали їхнього поширення.

«Карпати настільки багаті квітами, що ми не підгодовуємо бджіл цукром. На «чорний» для бджіл день у нас завжди в резерві є запас меду», - Андрій Зазуляк, засновник пасіки.

Відкачаний для споживання мед зберігається в таких умовах, які схожі до природних умов вулика, щоб у ньому довго зберігалися всі корисні речовини, вітаміни і ферменти, і щоб мед довго залишався в рідкому стані. Наш гірський мед має янтарний колір різних відтінків, він фруктовий на смак з чудовим квітковим ароматом.

«Ми цінуємо свій продукт і свою працю. Ми турбуємося як про здоров’я своїх бджіл так і про здоров’я споживачів: своє, наших рідних, знайомих, наших ближніх. Тому цінність нашого меду - його висока якість, безпечність та низька алергенність - вища за його ціну».

В середньостроковій перспективі ми плануємо пройти екологічну сертифікацію і добитися того, щоб наша продукція отримала право маркуватися словом «organic» та відповідала вимогам ЄС щодо якості продуктів харчування.

Купуючи мед і бджолопродукти з пасіки Медогори, Ви отримуєте продукти високої якості, а також підтримуєте національного виробника, допомагаючи нам виробляти органічну продукцію європейської якості та наближувати Україну до Європи.

«Смак і аромат карпатського меду настільки чудовий, що хочеться, щоб якомога більше людей скористалося можливістю оцінити його і підтримувати своє здоров’я плодами Карпатських гір та бджіл».


Про нас у цифрах:

 • Нова пасіка, створена за європейським зразком.
 • Вулики багатокорпусні пінополістирольні з високим сітчастим дном.
 • Пасіка розміщена в високогірній екологічно чистій частині Карпат на висоті 750 м над рівнем моря.
 • З одної сторони пасіка оточена смерековим лісом, з другої – гірськими луками та річкою.
 • В радіусі 10 км від пасіки немає жодних підприємств і тваринницьких ферм.
 • Бджоли носять нектар від квітня до вересня.
 • Товарний мед відкачуємо тільки з медових корпусів.
 • Мед, зібраний у розплідних корпусах, залишається бджолам на зиму.
 • За сезон 2015 року добуто 1300 кг товарного меду і 20 кг перги.
 • Надсилаємо мед і пергу в усі куточки України.
 • Більше 100 українських сімей із задоволенням купують наш гірський мед.
 • Нам відомі факти, коли наша перга допомогла 3 жінкам усунути проблеми зі здоров’ям або відчутно покращити його стан.