Що таке карпатський гірський мед
Карпатський гірський мед
Карпатський гірський мед – це ексклюзив. Така рідкість в продаж надходить нечасто та у невеликих об’ємах. Цей унікальний високогірний продукт високо цінується, бо володіє багатим вітамінним складом та екологічною чистотою, оскільки промислових підприємств у горах практично немає. За різними даними в Карпатах ростуть близько 2000 видів рослин, з яких 680 - лікарські, що використовуються в офіційній та народній медицині, а 89 з них занесені до Червоної книги. Яким же цілющим має бути такий мед!
Гірський мед крім приємного квіткового аромату, ще має дуже високі смакові властивості. Смак гірського меду нагадує фруктовий, з яскраво вираженим квітковим ароматом. Мед гір має свої відмінності в залежності від місцевості і часу збору. Карпатський мед можна розділити на такі сорти: майський з первоцвіту, літнє різнотрав'я, лісовий і падевий. При правильному зберіганні (в герметичній тарі у темному приміщенні при незмінній кімнатній температурі) він довго залишається текучим, не кисне і не цукріє.
Гірський мед для хворих, пристарілих та дітей
Гірський мед рекомендують людям, які потребують відновлення сил, а також дітям для зміцнення імунітету. Він здатний не тільки внормалізовувати процеси організму, а й виводити токсини і солі. У високогірному меді особливо багато вітаміну А та каротину.
Загалом натуральний мед прямо з пасіки дуже корисний для людини, а високогірний мед має в декілька разів сильнішу стимулюючу дію для людського здоров'я. Його фармакологічний ефект пояснюється вмістом біокаталізаторів, таких як калій, магній, кальцій, залізо, глюкоза, фруктоза, ензими, фітонциди та інші біоелементи.
Мінеральний склад меду
Кожен окремо взятий мікроелемент, що входить до складу меду, активно впливає на певні органи людського організму. Залізо необхідне для нормальної роботи кісткового мозку і бере участь у функції кровотворення. Нормальний вміст кальцію і калію в організмі забезпечує стабільну роботу серця. Магній потрібний для нормальної діяльності нервової та імунної систем. Марганець забезпечує синтез вітаміну С, і т.д.
Мед з гірських трав корисний при лікуванні атеросклерозу, при анемії, що супроводжується запамороченнями і слабкістю, при хворобливих відчуттях в горлі, для заспокоєння нервової системи і лікування безсоння, при захворюваннях печінки і гастриті шлунка, а також при підвищеній секреторній діяльності щитовидної залози. Та й загалом мед має антимікробні та антисептичні властивості.