• Спиртова настоянка воскової молі

Склад :

Настоянка личинок великої воскової молі на горілці.

Органолептичні показники :

Настоянка воскової молі має прозорий світло-жовтий колір, а також специфічний для горілки запах і смак.

Зберігання :

Зберігати в темному прохолодному місці. Термін придатності 5 років.

Опис :

Препарат містить вільні амінокислоти, моно- і дисахариди, нуклеотидні основи та їх похідні, жирні кислоти, біологічно важливі мікроелементи (цинк і магній). У ньому присутні біологічно активні речовини, вироблені бджолами, а також компоненти, що стимулюють ріст і розвиток клітин.

Препарат високоактивний і малотоксичний, стабільний при зберіганні, не викликає побічних ефектів.

На 25-55% збільшує силу скорочень серця, виявляє виражені кардіозахисні властивості, підвищує стійкість серця до ішемії. Стійко знижує артеріальний тиск на 12-19%; поліпшує текучі властивості крові, підвищує кількість глікогену в серцевому м’язі, впливає на окислювальний метаболізм серця.

Препарат значно підвищує фізичну працездатність, нормалізує при патології рівень гемоглобіну, вміст еритроцитів та лейкоцитів, параметри імунітету при імунодефіцитних станах. Препарат виявляє виражену антистресову активність.

Спосіб вживання :

Дорослим приймати по 15-20 крапель (або з розрахунку 3 краплі на 10 кг ваги людини) на ложку з водою 1 раз в день для профілактики та 2-3 рази в день при перерахованих вище захворюваннях.

Дітям до 14 років на 1 столову ложку води накрапати таку кількість крапель настоянки, яка рівна віку дитини.

Курс вживання – три тижні, потім 3 тижні перерви. Перед вживанням настоянку треба збовтувати. Вживати 3 місяці, потім зробити перерву на 1 місяць.

Настоянка личинок воскової молі використовується для лікування наступних захворювань:

Хвороби дихальної системи:

туберкульоз, позалегенева туберкульозна патологя кісток і суглобів, лімфатичних вузлів, нирок, кишківника, шкіри та інших органів, грибкові захворювання легень, бронхіт, бронхіальна астма, алергія та пневмонія.

Хвороби серцево-судинної системи:

стенокардія, хронічна коронарна недостатність та кардіосклероз, ішемічна хвороба серця, міокардити різного походження, гіпертонічна хвороба, атеросклероз, вегето-судинної дистоніїя, розсмоктування рубцевих тканин після інфаркту, інсульту, струсів головного мозку, зміни в легенях після пневмоній та плевритів, а також келоїдних рубців.

Акушерство та гінекологія :

клімактеричні розлади, безпліддя, невиношування, ідеально усувають анемія у вагітних (при токсикозі першої половини вагітності), відновлення дітородних функцій у жінок, що тривалий час не могли завагітніти.

Андрологія :

аденома простати, збільшення рухливості сперматозоїдів, зниження ризику розвитку безпліддя у чоловіків, у яких з віком або внаслідок перенесених захворювань знизився статевий потяг або спостерігалася імпотенція.

Педіатрія (дитячі хвороби) :

бронхолегеневі захворювання, у тому числі з астматичним компонентом, усунення бронхоспазму, зникнення хрипів, нормалізація показників загального аналізу крові (рівня еритроцитів, вмісту гемоглобіну), газового складу та кислотно-лужної рівноваги;

анемії різного походження, коли препарати заліза, вітамінів, фолієвої кислоти не дають потрібного ефекту (нормалізація рівня гемоглобіну та еритроцитів відбувається через 4-6 тижнів безперервного приймання засобу);

нормалізує імунодефіцит;

усуває проблеми з жовчовивідною системою.

Хірургія :

При захворюваннях і травмах опорно-рухового апарату (остеохондроз, артрити, синовіїти, артрози, невралгії, міалгії, трофічні виразки, післяопераційні шви) настойку личинок воскової молі застосовують зовнішньо.

Настойкою (з додаванням водного розчину димексиду) просочують марлеву серветку, накладають на уражену ділянку, накривають поліетиленовою плівкою і залишають на 1-2 години


Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використайте звичайний текст.
    Погано           Добре
Захист від роботів

Спиртова настоянка воскової молі

  • Виробник: МЕDОГОРИ
  • Рік виробництва: 2016
  • Бонусні бали: 1
  • В наявності одиниць товару: Немає на складі
  • 100.00₴


Рекомендовані товари

Спиртова настоянка підмору

Спиртова настоянка підмору

Склад: Спирт 40%, бджолиний підмор. Виготовлено у травніі 2017 року. Органолептичні показники: На..

80.00₴